Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Robex - pomoc drogowa - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

972
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Robex
Miasto: Ojrzeń
Telefon: 504950615
Strona www: http://robex-pomocdrogowa.pl
   
dodano: 2018.05.21
ważne do: 2018.08.19
wyświetleń: 79

Szczegóły oferty:

Masz problem z sprawnością swojego samochodu? Brałeś udział w wypadku czy innej niespodziewanej kolizji drogowej w woj. mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex utworzona za sprawą Roberta Staworko przyjmie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w sprawnej asyście drogowej samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, a także motocyklach i busów z niezawodnym wyposażeniem i jak najkrótszym czasem oczekiwania na terenach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Poza tym zakład pomocy drogowej dysponuje w swojej propozycji spedycje ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych ładunków, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Usługi transportowe lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę udzielane są na terenie całego kraju!

Najistotniejsze atuty firmy to strefa miejska do 100 km, jak i partnerstwo z wieloma działalnościami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex posiada konkurencyjne ceny!.

W zamiarze zapoznania się bliżej z ofertą czy innych pytań zajrzyj witrynę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)
Reklama