Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Verbis Monika Łoszak - logopeda dla dzieci z Lublina

843
Cena: 50,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Gabinet Logopedyczny Verbis Monika Łoszak
Miasto: Lublin
Telefon: 510177215
Strona www: http://verbis-logopedia.pl
   
dodano: 2018.03.28
ważne do: 2018.06.26
wyświetleń: 138

Szczegóły oferty:

Poszukujesz kompleksowej opieki logopedycznej dla dla Twojej pociechy? Być może sam zmagasz się z dysfunkcjami natury logopedycznej takimi jak brak płynności wypowiedzi się się czy inne zaburzenia mowy?

Gabinet Logopedyczny Verbis pomoże Tobie i Twoim bliskim poprawić jakość komunikacji!

Oferujemy opiekę i pomoc osobom, które straciły zdolność porozumiewania się z otoczeniem, bądź uległa ona u nich pogorszeniu. Pracujemy z ludźmi w każdym wieku, takimi, którzy chcą doskonalić słownictwo i sposób komunikacji. Kompleksowo zajmujemy się osobami z ograniczeniami natury intelektualnej i innymi zaburzeniami, takimi jak na przykład autyzm czy zespół Aspergera.

Naszą pomoc świadczymy mobilnie – to znaczy z dojazdem do Pacjenta. Jest to dogodne rozwiązanie dla osób, które mają mało czasu na dojazdy i nie mają własnego środka komunikacji. Wiemy, że podróż z osobą ciężko chorą to duże obciążenie zarówno dla Pacjenta, jak i jego rodziny, dlatego chcemy Ci pomóc dojeżdżając do Ciebie. Dojeżdżamy na terenie Lublina i w promieniu 40 km.

Staramy się zapewnić przyjazną atmosferę podczas każdej sesji. Zdajemy sobie sprawę, że dom Pacjenta jest optymalnym miejscem na rekonwalescencję, ponieważ tam czuje się on bezpiecznie i komfortowo.


Zadbaj o komfort życia i pomóż zapewnić go Twoim bliskim. Umów się na wizytę.


Gabinet Logopedyczny Verbis
Monika Łoszak
tel. 510 177 215
www: verbis-logopedia.pl
Reklama