Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Gawag – sprawdzone wagi do Twojego przedsiębiorstwa

820
Cena: 999,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Wagi i Systemy Ważące "GAWAG" Gac Sp.J.
Miasto: Jankowice Wielkie
Telefon: 601522387
Strona www: http://gawag.pl
   
dodano: 2018.03.19
ważne do: 2018.06.17
wyświetleń: 135

Szczegóły oferty:

Gawag zajmuje się sprzedażą, produkcją, serwisem, montażem oraz dostawą sprawdzonych i solidnych wag kolejowych, platformowych, paletowych, samochodowych i innych.
Nasze wagi wyposażone są w niezawodne oprogramowanie do obsługi systemów ważących oraz wag elektronicznych. W zakres działalności Gawag wchodzi również wypożyczenie wzorców masy o nominałach 1000, 500 i 25 kg.

Nasze wagi oraz elementy wytwarzane są z najwyższą dbałością o szczegóły, dlatego spełniają wszystkie wymagania stawiane przez klientów. Gwarantujemy pełną obsługę klienta zajmujemy się także serwisem i montażem naszych wag i systemów wagowych.

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Mettler-Toledo, która specjalizuje się w wymagającej i profesjonalnej elektronice wagowej stosowanej przy budowie wag zbiornikowych, kolejowych, samochodowych oraz pozostałych systemów ważących.
Wagi Gawag wyposażone są w niezawodne zabezpieczenie przetworników przed zakłóceniami fal radiowych, korozją, wodą, gryzoniami oraz wyładowaniami atmosferycznymi.

Gawag wykonuje także wagi i systemy do stref zagrożonych wybuchem EEx. Na indywidualne życzenie klienta instalujemy również systemy pozycjonowania i kontroli.
Reklama